تمرینی که متوجه نشده اید انجام می دهید – بازی با هولا هوپس

من هیچ وقت با یک حلقه هولا خوب نبودم ، اما در کودکی می دانم که ورزش زیادی کردم. این قبل از DOS بود ، همانطور که دختر کوچک ما دوست دارد هر از گاهی به آن اشاره کند. هیچ رایانه ای وجود نداشت ، ما خوش شانس بودیم که سه کانال در تلویزیون داشتیم و حتی پونگ اختراع نشده بود.

در عوض ، ما بیرون رفتیم و بازی کردیم. آن دسته از بازی های سافت بال را که درست در خیابان بازی می کنید به خاطر دارید؟ برپایی دوره کروکت یا تور بدمینتون و استفاده ساعت ها از آنها؟ ما در تابستان به استخر و در زمستان به ورزشگاه های یخ و/یا اسکیت می رفتیم و آن را سرگرمی یا سرگرمی می نامیدیم.

در حال حاضر ، بسیاری از ما می ترسیم اجازه دهیم فرزندانمان در فضای باز بازی کنند. ممکن است کسی دکتر متخصص قلب در مشهد  به آنها صدمه بزند ، داستانهای هشداردهنده ای از کودک آزاران و آدم ربایان وجود دارد تا ما را از نگه داشتن آنها در خانه بترساند.

همچنین انواع بیشتری از سرگرمی های داخلی موجود است. ما بیش از 200 کانال داریم که ممکن است چیزهای جالبی در آن وجود داشته باشد. ما بازی های ویدئویی ، بازی پسران ، رایانه ها ، آی پاد ها و تلفن های همراه داریم. همه اینها هم کودکان و هم بزرگسالان را به سمت زندگی کم تحرک تر و در نتیجه افزایش وزن سوق می دهد.

کارهایی وجود دارد که می توانیم در این زمینه انجام دهیم ، اما تلاش زیادی نیاز دارد. خیلی راحت می توانید کاری را که در کامپیوتر انجام می دهید یا برنامه هایی که در تلویزیون تماشا می کنید ، جذب کنید. در عوض ، وقت آن است که بیرون برویم و بازی کنیم … همه ما.

بسته به علاقه ، ناخوشایند و توانایی های خود ، می توانید این کار را به روش های مختلف انجام دهید. اگر بچه دارید ، ممکن است بخواهید بیرون بروید و یک سافت بال محله یا بازی دیگری از آن طبیعت ترتیب دهید. شما می توانید با بچه های خود به لیگ بپیوندید. این امر به دو منظور انجام می شود. اولین مورد بدیهی است ، هم شما و هم فرزندانتان برای کنترل وزن ، ورزش مورد نیاز را انجام می دهید ، اما این امر به فرزندان شما نشان می دهد که آنها حتی بعد از بزرگ شدن نیز باید به ورزش ادامه دهند.

اگر بچه ندارید و/یا ورزش های سازمان یافته ای وجود ندارد که می توانید یا می خواهید انجام دهید ، پیاده روی در اطراف محوطه یا پیوستن به یک باشگاه ورزشی را در نظر بگیرید. یکی از متخصصان قلب توصیه می کند که بیماران قلبی او سگ بگیرند. پوک نیاز به راه رفتن دارد و در این راه ، شما نیز راه خواهید رفت.

اگر ورزش شما با چالش روبرو است ، استخر پیدا کنید. من در کمک به حرکات فیزیوتراپی و کمک به کاهش وزن فوق العاده بودم. آب مقاومت ایجاد می کند اما تاثیر آن را بر مفاصل شما نیز تا حد زیادی کاهش می دهد.

چه هولاوپ باشد ، چه خفاش سافت بال ، چه لباس شنا ، بیایید همه بیرون برویم و حرکت کنیم. اولین قدم شما باید این باشد که با پزشک خود قرار ملاقات بگذارید تا مطمئن شوید که چه فعالیتهایی برای شروع بهتر است. اگر مشكلات پزشكي اساسي وجود داشته باشد ، قبل از اينكه براي شما مشكل ايجاد كنند ، در جريان فيزيكي يافت مي شوند.